Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

  

      

      RECEPTOR mgr biologii Ewa Gorol

      Medycyna i zdrowie / Medycyna naturalna i niekonwencjonalna

      44-120 Pyskowice, Dąbrowskiego 2

      44-120PyskowiceDąbrowskiego 2Śląskie606368451

      606 368... 451więcej

      Wyślij wiadomość

      Proszę podać treść wiadomości

      Błędnie wypełniony adres

      Nieprawidłowy telefon

      Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

        kod bezpieczeństwa

      Twoja wiadomość została wysłana.

      Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

      Ok

      2

       


      Oczyszczanie organizmu z grzybów i pleśni

      Usługa w kategorii: detoksykacja organizmu

      Cena: do uzgodnienia

      Identyfikujemy rodzaj grzybów i ich lokalizację a następnie ordynujemy kilkuetapowy proces oczyszczania, który obejmuje przede wszystkim zmianę diety oraz wstępne oczyszczenie układu pokarmowego oraz wzmocnienie układu immunologicznego,aby unormować gospodarkę cukrami w organizmie. Następnie za pomocą sprawdzonej metody dr Jonasza i preparatów Joalis usuwamy grzyby z zaatakowanych organów i ich toksyny z płynów ustrojowych. Tylko bardzo konsekwentna i rygorystyczna współpraca pacjenta z terapeutą daje trwałe pozytywne wyniki, ale jest to osiągalne.

      Korzyści: Grzybicy nawet tej międzypalcowej czy grzybicy paznokci nie można lekceważyć, gdyż ich źródło tkwi we wnętrzu organizmu i ogniska zaatakowane będą się rozprzestrzeniać wraz z płynami ustrojowymi. Grzybice są groźne z uwagi na onkologiczne konsekwencje.


      Sposób wykonania: po konsultacji telefonicznej (606368451) lub mailowej (receptor@poczta.onet.pl) lub przez stronę internetową (www.toksyny.com.pl/kontakt.html)


      Zasięg: Służymy poradą wszystkim, którzy się z nami skontaktują mailowo, jednak terapia wymaga wizyt w naszym Gabinecie Detoksykacji. Wysyłkowo wysyłamy preparaty Joalis tylko po wykonaniu pomiarów obciążeń w naszym Gabinecie


      Termin wykonania: po konsultacji


      Jak zamówić: telefonicznie (606368451) lub mailem (receptor@poczta.onet.pl) lub przez stronę internetową (www.toksyny.com.pl/kontakt.html)

      Usługi


      Zmień branżę

      Medycyna i zdrowie - Pyskowice


      Pyskowice